Ošetrenie dentálnej hygieny vykonáva dentálna hygienička, ktorá vám pomôže odstrániť zubný povlak, ktorý sa na určitých miestach mohol nahromadiť. Vaše zuby budú profesionálne vyčistené špeciálnym zariadením a pastami, tento proces je známy aj ako škálovanie a leštenie. Dôležitým aspektom úlohy hygienika je ukázať vám, ako sa starať o svoje zuby, aby zostali bez zubného povlaku. Dostanete rady o najlepšej technike čistenia zubov a tipy na používanie zubnej nite a medzizubných kefiek.

Súčasťou liečby ochorení ďasien a zápachu z úst je aj dentálna hygiena v zubnej ambulancii. Ak máte mostík, zubnú protézu, ortodontickú liečbu alebo zubný implantát, budete mať špecifické hygienické potreby, s ktorými vám hygienik bude vedieť pomôcť.

Odporúča sa, aby ste chodili na pravidelné hygienické stretnutia, aby ste zaistili, že vaše ústa zostanú čisté a zdravé.

Rýchle info Stomatológia
Dentálna hygiena - Platinum

Dentálna hygiena - Platinum

Dostupné
300 €
Počas každej návštevy dentálnej hygieny naši hygienici kontrolujú príznaky ochorenia ďasien, zápalu a krvácania. Odstránia tiež akýkoľvek…
Rýchle info Stomatológia
Dentálna hygiena - Gold

Dentálna hygiena - Gold

Dostupné
90 €
Profesionálna hygiena je skvelý spôsob, ako udržať zuby čisté, odstrániť povrchové škvrny a udržať si svieži dych.
Rýchle info Stomatológia
Dentálna hygiena - Silver

Dentálna hygiena - Silver

Dostupné
63 €
Filozofia spoločnosti Dental Group tvrdí, že prevencia je vždy lepšia ako liečba a naši hygienici sú pre tento étos rozhodujúci. Naša…