Ako zubní profesionáli veríme v preventívnu zubnú starostlivosť a povzbudzujeme našich pacientov, aby priviedli svoje deti do ambulancie už od útleho veku. Pravidelné prehliadky od útleho veku zabezpečia, že deti nebudú trpieť neliečeným zubným kazom s devastačnými účinkami na ich rastúci chrup. Existuje množstvo preventívnych ošetrení, ktoré môže náš tím deťom poskytnúť. Fluoridové aplikácie sú bezpečným a účinným spôsobom, ako chrániť zuby vášho rastúceho dieťaťa pred vznikom kazu. 

Štúdie ukázali, že čím mladšie svoje dieťa privediete do zubnej ambulancie, hoci len na prehliadku, tým väčšia je pravdepodobnosť, že bude mať pozitívnu skúsenosť a vyrastie tak, že sa nebude báť zubára. Náš tím sa bude špeciálne starať o vaše dieťa, aby sa cítilo bezpečne a bolo oň postarané.

Ošetrenie dieťaťa od útleho veku tiež umožňuje zubárovi rozpoznať skoré príznaky vznikajúceho predhryzu, skríženého zhryzu alebo predkusu. Ako s väčšinou vecí, čím skôr to začnete liečiť, tým rýchlejšie sa to dá vyriešiť. Prevencia je vždy lepšia ako liečba, preto neváhajte zavolať do ambulancie ešte dnes a dohodnite si stretnutie.