Osobný odber v Packete (dodanie do 1 dňa od expedície)

Vyzdvihnite si svoj tovar pohodlne na vyše 690+ odberných miestach na Slovensku. Viac info o Packete. 

Kuriér DPD

Objednávku vám doručí kuriérska spoločnosť DPD. Vopred vás kontaktujú e-mailom aj SMS, aby si sa mohol dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý vám vyhovuje najviac.

Pošta - Express zásielka (dodanie do 1 dňa od expedície)

Tovar vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke. O dodaní vás bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihnete tovar na pošte. 

Balík na adresu - Slovenská pošta

Pokiaľ vás nezastihneme, príde vám SMS avízo, že balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete aj telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa zásielka ukladá na pošte po dobu 7 dní.

PÝTATE SA NÁS - DOPRAVA

Kto mi doručí môj balík?
Internetový obchod Zubnylekar.com spolupracuje s viacerými prepravcami. Stačí si len vybrať v nákupnom košíku.

Ako dlho trvá dodanie balíka?
Naším cieľom je tovar vám dodať čím najskôr. Spravidla je to do 1 až 2 pracovných dni od momentu, kedy si tovar prevezme  kuriérska služba. Doba sa môže o niečo predlžiť v časoch špičky ako sú napr. Vianoce.

Čo sa stane keď v čase doručenia balíka nebudem na adrese?
Doručenie na adresu:  Ak sa kuriérovi nepodarí doručiť objednávku prvýkrát, môžete požiadať o opätovné doručenie nasledujúci deň. V prípade, že druhýkrát neuspeje, bude objednávka odložená na miestnom depe po dobu 7 dní. 
Doručenie na poštu: Balík na vás bude čakať na miestnej pošte 7 dní. Zoznam všetkých pobočiek a ich otváracích hodín nájdete tu
Doručenie do zásielkovne: Zásielku si môžete vyzdvihnúť počas nasledovných 5 dní. Ak sa tak nestane, budete mať ešte šancu si poň ísť na miestnu poštu, kde si balík nechajú 7 dní.  

Môžem objednávku zrušiť alebo upraviť?
Vašu objednávku začneme spracovávať rýchlo, čo znamená, že po jej odoslaní už nie je možné vykonať žiadne zmeny. Medzi takéto zmeny patrí napríklad zmena doručovacej adresy alebo možnosti doručenia. Po potvrdení objednávky však začína plynúť krátka doba odkladu, počas ktorej môžete objednávku zrušiť a zadať namiesto nej novú.