Ponúkame celý rad procedúr kozmetickej stomatológie. Služby nášho kozmetického stomatológa zahŕňajú vyrovnávanie zubov, bielenie zubov, kompozitné lepenie, kompozitné alebo keramické fazety, dizajn úsmevu, implantáty, operáciu ďasien alebo pier a oveľa viac.

ZUBNÉ FAZETY:
Používame ultratenké škrupiny z porcelánu podobného smaltu, ručne vyrobené odbornými keramikármi, a natrvalo ich prilepíme na prednú časť zubov, aby sme skryli všetky druhy nedokonalostí, ako sú vylomené zuby, krátke zuby, medzery medzi zubami a škvrny. zuby.

BONDING: Medzi najjednoduchšie a najlacnejšie kozmetické stomatologické zákroky je dentálny bonding, zlepšujúci vzhľad zuba, ktorý sa môže pokaziť, odštiepiť, zlomiť alebo zmeniť farbu. Použitý kompozitný materiál je tvarovaný a leštený tak, aby zodpovedal okolitým zubom.

ZUBNÉ KORUNKY: Zubná korunka môže byť vyrobená z rôznych materiálov, pričom najčastejšie sa používa keramika, porcelán alebo porcelán spojený s kovom. Aký materiál je použitý pre vašu korunku, bude závisieť od dôvodu potreby korunky a umiestnenia zuba. Dentálne porcelánové korunky sa používajú na obnovu ťažko zlomených zubov. Všetky naše korunky sú vyrobené z porcelánu, podobne ako dyhy, a vyzerajú v každom kúsku prirodzene a nezanechávajú na úrovni ďasien žiadnu čiernu čiaru, ako je to pri niektorých tradičných korunkách. Korunky sú mimoriadne všestranné a možno ich použiť na vyrovnanie preplnených alebo vyčnievajúcich zubov, uzavretie medzier alebo zosvetlenie farby zubov. Sila a vzhľad našich  dentálnych porcelánových koruniek sa vyrovná prirodzeným zubom a používajú sa na dlhotrvajúce zmeny úsmevu.

Žiadna položka